Кандидати за већински изборни систем

ИЗБОР ЗА БОЉУ ВОЈВОДИНУ - БОЈАН ПАЈТИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Андрејић Петарновинар39Старчево40 Панчево II
2Берић Предрагдипломирани професор филозофије36Нови Кнежевац29 Нови Кнежевац
3Биро др Иштванлекар опште праксе60Мали Иђош26 Мали Иђош
4Богуновић мр Томиславмр географије56Бач4 Бач
5Боровић Ненаддипл. агроном48Рума44 Рума
6Бохуш Јанпредузетник40Гложан7 Бачки Петровац
7Видовић др Жељколекар специјалиста ортопед47Врбас11 Врбас
8Вукоје Даркопродавац техничке робе45Сечањ46 Сечањ
9Дамјанов Браниславдипл. инг. пољопривреде46Српска Црња27 Нова Црња
10Дебељачки Ђорђеагроном53Србобран49 Србобран
11Добранић Саводипломирани правник48Кикинда22 Кикинда II
12Жирош - Јанкелић Аникопрофесорица45Сента45 Сента
13Злоколица Слободанадвокат32Бечеј10 Бечеј
14Злох Мартиндипл. економиста47Ковачица23 Ковачица
15Ивић др Горанхирург48Сремска Митровица50 Сремска Митровица
16Инђић Душандипломирани инжењер пољопривреде52Стара Пазова52 Стара Пазова
17Јанић др Јованлекар специјалиста59Кула25 Кула
18Јовановић Зоранпрофесор математике57Панчево39 Панчево I
19Ковачић Даниелпољопривредни произвођач37Ђурђин54 Суботица II
20Којић Синишановинар47Банатско Ново Село41 Панчево III
21Кузманчев Бранимирдипломирани правник35Бачка Паланка5 Бачка Паланка
22Куриџа Ђорђодипломирани инжењер грађевине52Апатин3 Апатин
23Марковић Живко - Батадипл. менаџер - правник60Суботиште42 Пећинци
24Мијић Предрагдоктор ветеринарске медицине42Чока59 Чока
25Назарчић Стевицаадвокат47Вршац12 Вршац
26Параћ Славкоуправни техничар57Суботица53 Суботица I
27Петровић Миливојдипл. инж. пољопривреде43Тител58 Тител
28Радовановић Тањалекар - спец. опште праксе41Темерин57 Темерин
29Рафаи Маријапредузетник54Кањижа20 Кањижа
30Рацков Јовандипломирани инжењер пољопривреде44Баранда37 Опово
31Санто Робертекономиста51Суботица55 Суботица III
32Свирчевић Саваправник58Беочин9 Беочин
33Танасковић Зоранадвокат48Пландиште43 Пландиште
34Тобиаш Јожефпредузетник41Ада1 Ада
35Травица Богдандипломирани економиста29Шид60 Шид
36Ћосић Илијапрофесор Универзитета63Ривица19 Ириг
37Филиповић Браниславадвокат31Сремски Карловци51 Сремски Карловци
38Ченгери др Атиласпецијалиста опште хирургије55Суботица56 Суботица IV

ЛИГА СОЦИЈАЛДЕМОКРАТА ВОЈВОДИНЕ - НЕНАД ЧАНАК

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Аксентијевић Јовандипл. ецц.57Беочин9 Беочин
2Андрић Драганадвокат37Суботица55 Суботица III
3Божић Дејанпредузетник39Рума44 Рума
4Ботић Светозарпољопривредник50Змајево11 Врбас
5Брна Јанпрофесор разредне наставе53Бачки Петровац7 Бачки Петровац
6Вајђик Нинетадипломирани правник23Стара Пазова52 Стара Пазова
7Габор Слађанарадник41Бока46 Сечањ
8Главашки Срђанпредузетник39Нови Бечеј28 Нови Бечеј
9Гуљаш Верапрофесор енглеског језика38Бечеј10 Бечеј
10Дмитровић Миранадипломирани социолог33Суботица54 Суботица II
11Ђембер Станаправни техничар49Падеј59 Чока
12Ђукић Милорадпрофесор информатике37Црепаја23 Ковачица
13Живановић Живанпредузетник44Инђија18 Инђија
14Јаковљев - Лазић Радованкадипл. инжењер пољопривреде53Старчево40 Панчево II
15Јовановић Александарпрофесор социологије35Нови Сад32 Нови Сад III
16Јојкић Александарслужбеник51Турија49 Србобран
17Јосић Вељкопољопривредник50Опово37 Опово
18Камбер Горандипломирани инжењер електротехнике43Суботица56 Суботица IV
19Кања Стевантех. за телекомуникације50Бач4 Бач
20Каран Робертдипл. политиколог44Темерин57 Темерин
21Кондић Дамирдипломирани економиста39Футог30 Нови Сад I
22Кравић Александардипломирани правник54Нови Сад33 Нови Сад IV
23Крижан Рудолфмашински техничар56Ада1 Ада
24Крстић Петарземљорадник58Нови Сад36 Нови Сад VII
25Латиновић прим. др Радованпедијатар54Нови Сад31 Нови Сад II
26Марковић Свјетланадокторка ветеринарске медицине43Торак14 Житиште
27Мате Петерекономски техничар49Мали Иђош26 Мали Иђош
28Мецинг Иванамастер економиста24Сремски Карловци51 Сремски Карловци
29Мирков Миланнаставник64Нови Кнежевац29 Нови Кнежевац
30Митрић Миланспец. васкуларне хирургије51Кикинда21 Кикинда I
31Мургу Аурелпољопривредник56Алибунар2 Алибунар
32Мурењи Тибордоктор ветеринарске медицине50Чантавир53 Суботица I
33Новаковић Милорад - Максавозач - механичар48Стари Лец43 Пландиште
34Орељ Бобандипл. инг. пољопривреде42Челарево5 Бачка Паланка
35Панић Јован - Јовицаекономиста33Жабаљ13 Жабаљ
36Папуга Оленановинар47Руски Крстур25 Кула
37Певац Мирославпрофесор физичког васпитања34Сремска Митровица50 Сремска Митровица
38Перичин Златадипломирани правник57Нови Сад34 Нови Сад V
39Петковић Оливерпрофесор математике и рачунарства33Глогоњ41 Панчево III
40Путник др Срђандоктор медицине33Вршац12 Вршац
41Радојчић Маријаекономискиња30Јазак19 Ириг
42Ристић Сандрадипломирани економиста34Бела Црква8 Бела Црква
43Симић Маркопољопривредни техничар43Мошорин58 Тител
44Стојадинов Предрагпрофесор спорта и физичке културе40Панчево39 Панчево I
45Тербец Наташаекономиста43Сомбор47 Сомбор I
46Терзин Зоранпредузетник47Сомбор48 Сомбор II
47Тимотијевић др Мајаагроном53Нови Сад35 Нови Сад VI
48Топаловић Александаррадник47Ковин24 Ковин
49Фазекаш Рудолфелектротехничар47Хоргош20 Кањижа
50Хнатко Звонкодипломирани инжењер пољопривреде54Шид60 Шид
51Шибул Милошдипл. агроном34Кикинда22 Кикинда II

КОАЛИЦИЈА ИЗБОР ЗА БОЉУ ВОЈВОДИНУ - БОЈАН ПАЈТИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Војиновић Илијапрофесор политехнике58Кикинда21 Кикинда I
2Радујковић др Драголекар опште медицине60Криваја6 Бачка Топола

ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА СРБИЈЕ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бабић Александарпрограмер43Врбас11 Врбас
2Бакић Стевандипломирани економиста45Суботица55 Суботица III
3Балаћ Миландипломирани економиста46Ветерник30 Нови Сад I
4Банковић Драгољубдипломирани машински инжењер35Србобран49 Србобран
5Босић Драгансамостални привредник58Зрењанин15 Зрењанин I
6Владушић Душанекономиста58Бачка Топола6 Бачка Топола
7Вујичић Владимирпредузетник29Вршац12 Вршац
8Гобелић Милицадипл. економиста56Бечеј10 Бечеј
9Граховац Даркограђевински техничар44Јаша Томић46 Сечањ
10Грубор др Александардоктор економских наука41Суботица56 Суботица IV
11Илић Боркодипломирани економиста32Нови Сад32 Нови Сад III
12Јањић Чедомирдипломирани економиста40Клек17 Зрењанин III
13Кајтез Душкоинжењер пољопривреде45Шајкаш58 Тител
14Ковачевић Владосаобраћајни техничар42Честерег14 Житиште
15Копривица Младендипл. инг. ЗНР50Кикинда22 Кикинда II
16Кочаловић Миланглумац60Ечка16 Зрењанин II
17Лазаревић Горанпољопривредни призвођач32Оџаци38 Оџаци
18Матић Александар Ћиродипломирани правник40Бачка Паланка5 Бачка Паланка
19Минић Маркодипл. инжењер машинства43Сомбор48 Сомбор II
20Недељков Јеленастудент - апсолвент економије23Опово37 Опово
21Николић Звонкодипломирани правник34Нови Сад31 Нови Сад II
22Павловић Митардоктор медицине специјалиста анестезиологије и реаниматологије51Сремска Митровица50 Сремска Митровица
23Пантовић Милошправни техничар43Банатски Брестовац40 Панчево II
24Петковић Сашадипломирани економиста47Нови Сад34 Нови Сад V
25Петровић Душкодипломирани електроинжењер43Нови Жедник53 Суботица I
26Плачкић Радованапсолвент29Жабаљ13 Жабаљ
27Поповић Милетаприватни предузетник52Панчево39 Панчево I
28Поткоњак мр Симомагистар књижевности60Инђија18 Инђија
29Пудар Владимирдипломирани правник29Кикинда21 Кикинда I
30Радовић Веселинпоморски капетан дуге пловидбе66Беочин9 Беочин
31Ружић Драгандипл. економиста35Сомбор47 Сомбор I
32Симетић Остојадипломирани економиста34Нови Сад36 Нови Сад VII
33Симоновић Сергијепрофесор53Банатски Карловац2 Алибунар
34Смиљанић Радославдоктор ветеринарске медицине39Кула25 Кула
35Стаменковић Тихомирдипломирани технолог40Шид60 Шид
36Томић Слободандипл. економиста47Темерин57 Темерин
37Требовац Рајкодипломирани инжењер електротехнике57Сремски Карловци51 Сремски Карловци
38Тубић Милошдипломирани инжењер електротехнике37Нови Сад35 Нови Сад VI
39Угарковић Томиславлекар специјалиста акушер50Сремска Каменица33 Нови Сад IV
40Црномарковић Милошпрофесор историје49Нови Бановци52 Стара Пазова
41Чукуров Милорадземљорадник60Нови Кнежевац29 Нови Кнежевац
42Шкаљак Предрагинжењер машинства39Банатско Ново Село41 Панчево III
43Шобот Драгандипл. инг. пољопривреде46Пландиште43 Пландиште

ПОКРЕНИМО ВОЈВОДИНУ - ТОМИСЛАВ НИКОЛИЋ (Српска напредна странка, Нова Србија, Покрет социјалиста, Покрет Снага Србије-БК)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Андрашик Наташакозметичар25Бачки Петровац7 Бачки Петровац
2Арсенијевић Ђорђепредузетник56Шимановци42 Пећинци
3Бабић Ренатавиши референт39Суботица54 Суботица II
4Балчаковић Јакшамастер - дипл. инжењер за управљање техничким системима54Панчево40 Панчево II
5Баста Милкадипломирани правник55Апатин3 Апатин
6Васић Николадип. економиста54Шид60 Шид
7Величковски Бранко - Бакерачуновођа54Пландиште43 Пландиште
8Врцељ др Живкодр хирургије53Сремска Митровица50 Сремска Митровица
9Вукмирица Светиславдипл. правник39Кикинда22 Кикинда II
10Гинцуљ Предрагелектротехничар29Сефкерин37 Опово
11Дробњак Јеленадипл. правник26Беочин9 Беочин
12Ергарац Перомашински техничар предузетник61Кула25 Кула
13Зобеница Дамирдипломирани социолог30Сремска Каменица30 Нови Сад I
14Канкараш Ивандипломирани правник - мастер25Врбас11 Врбас
15Карабасил Радосавдипл. инг. пољопривреде63Сремски Карловци51 Сремски Карловци
16Костић Миланкаинжењер менаџмента41Суботица55 Суботица III
17Крстић Светиславдр наука - енергетичар57Нови Сад35 Нови Сад VI
18Лазаров Јовандипл. економиста35Панчево41 Панчево III
19Максимовић Зоран - Шуцанаставник52Владимировац2 Алибунар
20Маравић Рададипломирани економиста40Рума44 Рума
21Мартиновић Миланорганизатор културних активности51Банатско Карађорђево14 Житиште
22Матејић Живојинадвокат58Црепаја23 Ковачица
23Милићевић Никола-Мињадипломирани економиста71Суботица53 Суботица I
24Милошевић Миомираправник58Јаша Томић46 Сечањ
25Милошевић Цвијанпредузетник46Српска Црња27 Нова Црња
26Мићин Жаркодипломирани правник29Нови Сад34 Нови Сад V
27Михајловић Зорандипломирани економиста39Нови Сад31 Нови Сад II
28Михелц Душкодипломирани ветеринар48Ђурђево13 Жабаљ
29Никочев Барат Данијелаоперативни еколог36Чока59 Чока
30Нићетин Савапрофесор50Бач4 Бач
31Новаковић Миландипломирани инжењер пољопривреде48Нови Сад32 Нови Сад III
32Новаковић Петарлекар специјалиста гинеколог - онколог64Нови Сад36 Нови Сад VII
33Парошки Радивојпредузетник49Србобран49 Србобран
34Парчетић прим. др Зоранлекар специјалиста хирургије48Сомбор47 Сомбор I
35Петровић Душан (Дуле - Сунце)економиста34Ковин24 Ковин
36Поповић Перомашински инжењер52Марадик18 Инђија
37Раданов Павледипл. економиста - мастер38Панчево39 Панчево I
38Радојевић Вукмагистар пољопривредних наука34Бечеј10 Бечеј
39Согић Здравкодипл. економиста53Сомбор48 Сомбор II
40Соломуновић др Бранкаспец. опште медицине62Ириг19 Ириг
41Соро Владимирдипл. инж. пољопривреде44Тител58 Тител
42Стратијев Савкалекар - педијатар58Темерин57 Темерин
43Ступар др Горандоктор51Челарево5 Бачка Паланка
44Тодосијевић проф. др Радмилопрофесор Универзитета70Суботица56 Суботица IV
45Уверић Радовандр ветеринарске медицине38Нови Кнежевац29 Нови Кнежевац
46Хрњак Станиславапрофесор разредне наставе35Кикинда21 Кикинда I
47Шолак Маринкодипломирани инжењер пољопривреде49Нови Сад33 Нови Сад IV

МАЈА ГОЈКОВИЋ - УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Барјактаровић Борисдипломирани инжењер машинства40Нови Сад31 Нови Сад II
2Бјекић Мајадипл. инж. технологије36Врбас11 Врбас
3Ковачевић Синишамеханичар машина и постројења36Нови Сад35 Нови Сад VI
4Лукић Милораддипломирани економиста31Нови Сад33 Нови Сад IV
5Мараш Слободандипломирани правник45Нови Сад32 Нови Сад III
6Новаковић Далибордипломирани инжењер машинства38Нови Сад34 Нови Сад V
7Обрадовић Миљадипломирани хемијски инжењер27Нови Сад36 Нови Сад VII
8Радаковић Маркодипломирани економиста32Ветерник30 Нови Сад I
9Фулајтар Силвипредузетник41Србобран49 Србобран

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - АЛЕКСАНДАР МЕНГ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Травар - Миљевић Јеленадипл. инг. за управљање техничким системима32Торак14 Житиште

"ИЗБОР ЗА БОЉУ ВОЈВОДИНУ - БОЈАН ПАЈТИЋ"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Вишњевац др Данилодр медицине34Инђија18 Инђија
2Завишин Срђандипл. машински инжењер41Стапар48 Сомбор II
3Милић Иванадипломирани фармацеут46Ковин24 Ковин
4Нежић Тихомирдипл. инж. машинства - мастер36Ђурђево13 Жабаљ
5Рачић др Лазарлекар специјалиста48Сомбор47 Сомбор I
6Салак Игордипломирани правник - мастер31Честерег14 Житиште
7Цветановић Предрагпрофесор енглеског језика45Оџаци38 Оџаци
8Црногорац Жељкодипломирани економиста37Бела Црква8 Бела Црква

СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС), ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ (ПУПС), ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС) И СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СДП Србије)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Авалић др Ружаспецијалиста физ. медицине и рехабилитације56Инђија18 Инђија
2Бабић др Миленколекар специјалиста65Вајска4 Бач
3Богдановић др Ђорђелекар - интерниста63Каравуково38 Оџаци
4Јевремовић Александарграђевински инжењер41Вршац12 Вршац
5Милиновић Илијадипломирани правник53Сремска Митровица50 Сремска Митровица
6Младеновић Зоранагроном51Србобран49 Србобран
7Тандари Ласлопредузетник41Кањижа20 Кањижа
8Ћурчић Стеванпредузетник58Вилово58 Тител

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - ДЕЈАН СТОЈАНОВИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Стојановић Дејанприватни предузетник40Српска Црња27 Нова Црња

"БОГАТА СРБИЈА" - ПОКРЕТ ПОЉОПРИВРЕДНИКА И ПРИВРЕДНИКА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Ђуришић Драгомирадвокат58Бела Црква8 Бела Црква

Коалиција ПОКРЕНИМО ВОЈВОДИНУ - ТОМИСЛАВ НИКОЛИЋ (Српска напредна странка, Нова Србија, Покрет социјалиста, Покрет Снага Србије-БК)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Беара Миланелектротехничар32Нови Бановци52 Стара Пазова
2Хот Фадиљамаркетинг техничар48Бела Црква8 Бела Црква

Коалиција "За бољу будућност - Демократска странка Србије и Економски савет општине Бела Црква"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Остојић Даркодипл. инж. пољопривреде35Банатска Паланка8 Бела Црква

Коалиција СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС), ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ (ПУПС), ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС) И СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СДП Србије)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Милошев др Грујалекар специјалиста медицине рада58Бачка Топола6 Бачка Топола
2Тошић др Драгандоктор медицине53Перлез17 Зрењанин III
3Чонка Босиљковић Лидиастудент32Зрењанин16 Зрењанин II

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - ЗА СРЕДИНУ У КОЈОЈ ВРЕДИ ЖИВЕТИ - ДР ЈАН САБО

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Зотовић Радомирпредузетник53Маглић7 Бачки Петровац

ВОЈВОЂАНСКИ ПОКРЕТ - ЛДП, СПО

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Русковски Славомирпредузетник46Куцура11 Врбас

ИВИЦА ДАЧИЋ - СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС), ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ (ПУПС), ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС) И СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СДП Србије)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Миловић др Миландоктор медицине36Врбас11 Врбас
2Рађен Драганменаџер у спорту47Будисава34 Нови Сад V

СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бабић Браниславветеринарски техничар38Сечањ46 Сечањ
2Бабић Данилодипломирани економиста31Зрењанин15 Зрењанин I
3Бановачки Драганприватни предузетник50Сремска Митровица50 Сремска Митровица
4Биберџић Миленавс комерцијалиста61Сремска Каменица33 Нови Сад IV
5Биговић Радмилапензионер61Ловћенац26 Мали Иђош
6Божић Вањастудент29Нови Сад32 Нови Сад III
7Видаковић Зоранзидар-фасадер33Суботица54 Суботица II
8Вилотијевић Весназдравствени радник у пензији52Купиново42 Пећинци
9Вујасиновић Зорансаобраћајни техничар32Јабука41 Панчево III
10Вукелић Николадипл. политиколог30Инђија18 Инђија
11Вукмировић Јованелектротехничар50Александрово27 Нова Црња
12Гајин Синишадипломирани инжењер производног менаџмента33Зрењанин17 Зрењанин III
13Главонић Немањадипломирани дефектолог24Панчево40 Панчево II
14Дакић Душанпредузетник42Иланџа2 Алибунар
15Диклић Стеванрекламни техничар51Црепаја23 Ковачица
16Дувњак Војиславуправни правник57Жабаљ13 Жабаљ
17Ђорђевић Горицазубни техничар51Пландиште43 Пландиште
18Ђурић Миомирдипломирани географ68Сремски Карловци51 Сремски Карловци
19Ђуричић Тихомир - Тихосаобраћајни техничар53Липар25 Кула
20Живков Драганпредузетник53Бачко Градиште10 Бечеј
21Зелинчевић Маркопољопривредни техничар32Бачко Ново Село4 Бач
22Ивковић Стеванвозач42Врдник19 Ириг
23Илић Горанпољопривредник41Честерег14 Житиште
24Јанков Николасаобраћајни инструктор66Кикинда22 Кикинда II
25Јованчевић Милорад - Рајкопензионер60Шајкаш58 Тител
26Јојић Петарадвокат73Панчево39 Панчево I
27Калембер Миледипломирани правник31Сомбор47 Сомбор I
28Кањерић Лазарстудент30Нови Сад30 Нови Сад I
29Керкез Петарпољопривредни инжењер55Нови Бечеј28 Нови Бечеј
30Комазец Срђодипл. инж. грађевине54Нова Пазова52 Стара Пазова
31Крајчиновић др Ненаднеурохирург38Нови Сад31 Нови Сад II
32Крстин Милорадпољопривредни техничар57Тараш16 Зрењанин II
33Кузмановић Борисекономиста36Бачка Паланка5 Бачка Паланка
34Љубичић Ненаделектротехничар39Темерин57 Темерин
35Мартиновић Александардоктор правних наука36Рума44 Рума
36Милаков Драгантрговац48Опово37 Опово
37Милосављевић проф. др Мирославдоктор правних наука59Нови Сад34 Нови Сад V
38Мирчић Милораддипломирани инжењер технологије57Нови Сад36 Нови Сад VII
39Мусовић Зорицадипл. хемичар29Шид60 Шид
40Мушицки Снежанапрофесор српског језика38Нови Сад35 Нови Сад VI
41Пејовић Николапроф. разредне наставе36Сомбор48 Сомбор II
42Петровић Браниславпољопривредни техничар37Врбас11 Врбас
43Попић Перицасаобр. тран. техн.40Пригревица3 Апатин
44Прелић Добриславграђевински техничар48Ратково38 Оџаци
45Симић Ранкоелектричар49Беочин9 Беочин
46Симовић Радмила - Рајкадипл. инг. технолог59Бела Црква8 Бела Црква
47Стојановић Савоекономиста62Црна бара59 Чока
48Ступар Мирославдипломирани економиста51Вршац12 Вршац
49Тот Ендрепензионер46Сента45 Сента
50Шевић Бранкамедицинска сестра43Бачки Петровац7 Бачки Петровац

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - ЗОРИЦА МАРИНИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Маринић Зорицадипломирани фармацеут50Сечањ46 Сечањ

КОАЛИЦИЈА УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - ШАНДОР ЈОЖЕФ - SZERBIA EGYESÜLT RÉGIÓI - SÁNDOR JÓSZEF

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Шандор Јожефменаџер51Сента45 Сента

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - СНЕЖАНА СЕДЛАР

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Седлар Снежанадипломирани правник52Оџаци38 Оџаци

САВЕЗ ВОЈВОЂАНСКИХ МАЂАРА - VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Pásztor (Пастор) István (Иштван)дипломирани правник56Хајдуково56 Суботица IV
2Valka Károlyпољопривредни инжењер57Кула25 Кула
3Балић Михаљтрговац58Зрењанин16 Зрењанин II
4Богош Тивадардипл. инг. менаџмента47Скореновац24 Ковин
5Даруши Тибормашински техничар49Нова Црња27 Нова Црња
6Дворски Нандордипл. инж. мелиорације54Нови Бечеј28 Нови Бечеј
7Јерас Аникодипломирани професор разредне наставе-мастер31Нови Кнежевац29 Нови Кнежевац
8Јухас Атилапрофесор мађарског језика и књижевности45Сента45 Сента
9Јухас Балинтдипломирани економиста29Мали Иђош26 Мали Иђош
10Кабок Имремашински техничар56Руско Село21 Кикинда I
11Ладоцки Ђуладипломирани правник43Суботица55 Суботица III
12Лепар Ференцпензионер62Кикинда22 Кикинда II
13Нађ Имрепрофесор факултета58Темерин57 Темерин
14Ранц Карољприватни предузетник59Панчево40 Панчево II
15Сакач Чабаправник47Чонопља47 Сомбор I
16Секе Арпадгеометар38Зрењанин15 Зрењанин I
17Томић Јарославдипл. инжењер пољопривреде46Торда14 Житиште
18Фехер мр Ласлосудски вештак49Бачко Градиште10 Бечеј
19Хајнал Викторслужбеник37Богојево38 Оџаци
20Хегедиш Јожефветеринар43Бајмок54 Суботица II
21Чернетић Илоналекар62Чантавир53 Суботица I
22Чикош Јаношпросветни радник43Апатин3 Апатин

VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG - PÁSZTOR ISTVÁN САВЕЗ ВОЈВОЂАНСКИХ МАЂАРА - ИШТВАН ПАСТОР

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Егереши Шандорправни техничар47Бачка Топола6 Бачка Топола
2Илеш Ференцпредузетник45Ада1 Ада

СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА - ДР ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Галић Стојанкапензионер62Србобран49 Србобран
2Нешић Небојшадоктор ветеринарске медицине40Гај24 Ковин

КОАЛИЦИЈА "ИЗБОР ЗА БОЉУ ВОЈВОДИНУ - БОЈАН ПАЈТИЋ"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бубњевић Србољубпрофесор социологије46Нови Сад36 Нови Сад VII
2Грмуша Александарекономиста44Нови Сад34 Нови Сад V
3Звекић Миландипломирани економиста46Зрењанин15 Зрењанин I
4Јеличић проф. др Зоранпрофесор на Факултету техничких наука41Нови Сад33 Нови Сад IV
5Јеремић Предрагпрофесор историје36Зрењанин16 Зрењанин II
6Качар Слободанпрофесор54Нови Сад30 Нови Сад I
7Крстоношић др Вељкодоктор техничких наука34Нови Сад32 Нови Сад III
8Лазаревић др Животалекар специјалиста спортске медицине60Нови Сад31 Нови Сад II
9Пауновић Горандипломирани историчар47Нови Сад35 Нови Сад VI
10Станишић Драганпољопривредни техничар48Лукићево17 Зрењанин III

КОАЛИЦИЈА ЛИГА СОЦИЈАЛДЕМОКРАТА ВОЈВОДИНЕ - НЕНАД ЧАНАК

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Васиљев Владимирпрофесор књижевности38Зрењанин15 Зрењанин I
2Мартон Александаркултуролог36Зрењанин16 Зрењанин II
3Момиров Јовицапољопривредник60Чента17 Зрењанин III
4Чизик Карољдипл. инж. технологије52Сента45 Сента
5Штрауб Еладипломирана економисткиња56Бачка Топола6 Бачка Топола

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Арваји Александарпредузетник35Црвенка25 Кула
2Бачић Сањадипломирани економиста39Апатин3 Апатин
3Бечкеи Евадипломирани економиста42Суботица56 Суботица IV
4Мославац Наташабиблиотекарка29Суботица53 Суботица I
5Новковић Анапрофесор разредне наставе46Ковин24 Ковин
6Ружић Стојанмашински инжењер39Сремски Карловци51 Сремски Карловци
7Томић Данијелавиши радиолошки техничар33Бајмок54 Суботица II
8Шоштарец Иванинжињер саобраћаја47Суботица55 Суботица III

"ЗА БОЉУ ВОЈВОДИНУ - БОЈАН ПАЈТИЋ"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Коњокрад Неђељко-Медапредузетник48Иланџа2 Алибунар

ИВИЦА ДАЧИЋ - СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Ћурувија Миланекономиста58Алибунар2 Алибунар

СПС, ПУПС, ЈС и СДП СРБИЈЕ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Стојановић Ранкоправник49Путниково23 Ковачица

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - ИВАН ТОДОРОВИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Мандић Миодрагуредник - новинар46Темерин57 Темерин

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ - ДЕЈАН КУЉА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Куља Дејанпроф. физичког васпитања32Тител58 Тител

ИВИЦА ДАЧИЋ СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС), ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ (ПУПС), ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС), СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СДП Србије)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Шпановић Душандипломирани економиста36Сремски Карловци51 Сремски Карловци

ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА ВОЈВОЂАНСКИХ МАЂАРА - VAJDASÁGI MAGYAR DEMOKRATA PÁRT

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Шипош Пирошкаслужбеница55Бачка Топола6 Бачка Топола

СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС), ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ (ПУПС), ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС), СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СДП Србије)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Академик проф. др Хаџи Стојковић Милутинуниверзитетски професор70Рума44 Рума
2Баковић Даркомашински тех.43Ковин24 Ковин
3Бернат Јожефприватни предузетник63Ада1 Ада
4Бобић Предрагдипломирани економиста31Мишићево54 Суботица II
5Бокић Душанмашински инжењер59Бачки Јарак57 Темерин
6Будиша Александарправник37Крајишник46 Сечањ
7Бунчић Миланпољопривредни машински техничар51Опово37 Опово
8Вујашковић др Душанлекар опште праксе59Кљајићево48 Сомбор II
9Грбић Стеванзаменик директора ЈКП 6. октобар63Нови Козарци21 Кикинда I
10Грубор Гојкодипл. правник51Кикинда22 Кикинда II
11Латковић др Горандоктор медицине32Челарево5 Бачка Паланка
12Мачкић Горандипл. правник мастер42Госпођинци13 Жабаљ
13Нинковић Радованагроном42Ириг19 Ириг
14Ристић Хуберт Иванадипломирани етнолог - антрополог34Бела Црква8 Бела Црква
15Степановић Миландипл. ецц55Карловчић42 Пећинци
16Тодоров Миле - Штукадипломирани инжењер44Српска Црња27 Нова Црња
17Чеман Мирославтрговац40Кулпин7 Бачки Петровац
18Чешљевић Јеленапензионер59Милешево10 Бечеј

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИНИ СРБИЈЕ-МЛАЂАН ДИНКИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Жура Виорелправник62Алибунар2 Алибунар
2Костелник Жељкоекономиста58Шид60 Шид
3Пушић Федордипл. инж. пољопривреде42Ириг19 Ириг
4Шлајф Магдолнапензионер60Бечеј10 Бечеј

Социјалистичка партија Србије (СПС), Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС), Јединствена Србија (ЈС), Социјалдемократска партија Србије (СДП Србије)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Антић Дејандипломирани економиста35Суботица55 Суботица III
2Војиновић Слободандипломирани економиста59Суботица53 Суботица I
3Гавриловић Светозарлекар59Панчево39 Панчево I
4Јовић Ивицаменаџер маркетинга и трговине43Беркасово60 Шид
5Нишавић Андријаоперативни менаџмент тех. директор34Панчево40 Панчево II
6Флора Себастиандипл. економиста29Банатско Ново Село41 Панчево III

САША ПАВЛОВ - УЈЕДИЊЕНИ ЗА ПАНЧЕВО - УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бокун Бранковиши референт инспекцијских послова53Качарево41 Панчево III
2Јовановић Сузанадипломирани социјални радник47Панчево39 Панчево I
3Ранисављев Зоранпуковник у пензији51Панчево40 Панчево II

ПРЕОКРЕТ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бакић Бориспредузетник - пензионер72Сомбор47 Сомбор I
2Велимировић Зоранпрофесор62Вршац12 Вршац
3Вребалов Миливојдипломирани економиста46Нови Бечеј28 Нови Бечеј
4Думитров Горан - Датапољопривредни техничар46Мокрин21 Кикинда I
5Ђурђевић Радованкомерцијалиста на терену31Бачки Јарак57 Темерин
6Иванковић Јосипдипломирани економиста53Суботица54 Суботица II
7Кесић Љубишаадвокат59Панчево39 Панчево I
8Косановић Слободанстолар56Рума44 Рума
9Маљковић Велиборслужбеник46Свилојево3 Апатин
10Марковић Перадипломирани правник36Суботица53 Суботица I
11Митрески Синишахемијски лаборант42Глогоњ41 Панчево III
12Наод Игорструковни инжењер технологије36Делиблато24 Ковин
13Обрадов Мирјанадипломирани економиста29Кула25 Кула
14Острогонац Вјекославспортски радник39Суботица56 Суботица IV
15Пољак Андријадоктор ветеринарске медицине56Остојићево59 Чока
16Раце Бојантренер пливања40Суботица55 Суботица III
17Фирић Миланрендген техничар46Нови Кнежевац29 Нови Кнежевац
18Француски Пајадипл. инж. геологије63Кикинда22 Кикинда II
19Хигл Драганпрограмер51Панчево40 Панчево II

ИВИЦА ДАЧИЋ - "Социјалистичка партија Србије (СПС), Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС), Јединствена Србија (ЈС), Социјалдемократска партија Србије (СДП - Србије)"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Ковачевић Димитрије - Митаучитељ64Сусек9 Беочин

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ БЕОЧИН - МИЛАН ЧАЧИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Чачић Миланекономиста оперативни менаџер39Беочин9 Беочин

"ИВИЦА ДАЧИЋ - СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС), ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ (ПУПС), ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС), СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СДП СРБИЈЕ)"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Милићев Душанправник63Житиште14 Житиште
2Соларов Срећадипл. економиста61Нови Бечеј28 Нови Бечеј
3Цветковић Слободанмагистар наука у менаџменту37Нови Сад31 Нови Сад II

ГГ ПОКРЕТ ЗА ПРОМЕНЕ - ДР ИЛИЈА ГАЗЕПОВ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Туторов Јован - Микицаграђевински инжењер56Србобран49 Србобран

Покрет мађарске наде - Magyar Remény Mozgalom

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Балог Анталелектромеханичар24Темерин57 Темерин
2Зубчик (Zubcsik) Габор (Gábor)студент23Бачко Петрово Село10 Бечеј
3Јухас (Juhász) Золтан (Zoltán)машинбравар34Суботица53 Суботица I
4Ласло (László) Ђула (Gyula)предузетник59Суботица55 Суботица III
5Михаљи (Mihályi) Атила (Attila)педагог25Суботица56 Суботица IV
6Форо Јожефугоститељ43Србобран49 Србобран
7Хорват (Horváth) Данијел (Dániel)предузетник23Трешњевац20 Кањижа
8Шипош Атиларадник44Ада1 Ада

Vajdasági Magyar Szövetség - Савез Војвођанских Мађара

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бергел Золтантрговац58Србобран49 Србобран

ДЕМОКРАТСКА ЗАЈЕДНИЦА ВОЈВОЂАНСКИХ МАЂАРА VAJDASÁGI MAGYAROK DEMOKRATIKUS KÖZÖSSÉGE ДЗВМ - VMDK

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Horváth-Odry Mártaпрофесор мађарског језика50Св. Милетић47 Сомбор I
2Тари Tari Иштван Istvánписац58Бечеј10 Бечеј
3Ханђа Hangya Иштван Istvánпензионер57Зрењанин15 Зрењанин I
4Чонка Аронпрофесор36Ада1 Ада

КОАЛИЦИЈА "ПОКРЕНИМО ВОЈВОДИНУ - ТОМИСЛАВ НИКОЛИЋ (СРПСКА НАПРЕДНА СТРАНКА, НОВА СРБИЈА, ПОКРЕТ СОЦИЈАЛИСТА, ПОКРЕТ СНАГА СРБИЈЕ - БК)"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Анкић Златанадипл. инж. текс. инж.40Зрењанин16 Зрењанин II
2Бошњак Иванмагистар ветеринарских наука38Зрењанин17 Зрењанин III
3Матејин Предраглекар специјалиста49Зрењанин15 Зрењанин I

ПОКРЕНИМО ВОЈВОДИНУ - ТОМИСЛАВ НИКОЛИЋ: Српска напредна странка, Нова Србија, Покрет социјалиста, Покрет снага Србије - БК

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Моровић Стеванпољопривредник61Мол1 Ада
2Попов Стевандипл. инж. пољопривреде40Нови Бечеј28 Нови Бечеј

ГРАЂАНСКИ САВЕЗ МАЂАРА - MAGYAR POLGÁRI SZÖVETSÉG

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Казинци Тиборправник42Сента45 Сента

КОАЛИЦИЈА ЗА ОПСТАНАК ЗРЕЊАНИНА - УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - ДУШАН ЈУВАНИН

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Вујин Соњапрофесор разредне наставе47Зрењанин16 Зрењанин II
2Чавић Александарприватни предузетник45Зрењанин15 Зрењанин I

ГРУПА ГРАЂАНА ПОКРЕТ РАВНОПРАВНОСТ - ВОЛИМ ЗРЕЊАНИН

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Деурић Здравкомашински техничар49Зрењанин15 Зрењанин I
2Златановић Владимирдипл. правник46Зрењанин16 Зрењанин II
3Маркуш Браниславхемијски техничар48Зрењанин17 Зрењанин III

Коалиција СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС), ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ (ПУПС), ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС), СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СДП Србије)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Милановић Љубомирдипл. инж. саобраћаја43Стара Пазова52 Стара Пазова
2Радовић Татјанаекономиста35Сента45 Сента

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - МИЛОРАД КРАГУЉ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Сачић Тодормашински техничар52Чуруг13 Жабаљ

СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС), ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ (ПУПС), ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС), СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СДП)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Зракић Александардипл. инжењер пољопривреде35Кула25 Кула

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - ЈОВАН ПЕТРОВИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Петровић Јованпредузетник55Бачка Паланка5 Бачка Паланка

Српска напредна странка

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Ардалић Миландипл. инж. агрономије66Бачка Топола6 Бачка Топола

Демократска Странка Војвођанских Мађара

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Густоњ Андрашдипломирани правник49Темерин57 Темерин
2Киш Игорсоциолог25Бечеј10 Бечеј

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - КАРОЉ ДАМЈАНОВ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бајић Желимирпредузетник52Кикинда21 Кикинда I
2Дамјанов Карољмашински инжењер48Кикинда22 Кикинда II

ДЕМОКРАТСКА ЗАЈЕДНИЦА ВОЈВОЂАНСКИХ МАЂАРА / VAJDASÁGI MAGYAROK DEMOKRATIKUS KÖZÖSSÉGE

Тренутно нема кандидата.

Удружење за квалитет развоја у општини Кањижа (независна грађанска иницијатива)-УКРОК

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Балинт Фриђешелектротехничар66Хоргош20 Кањижа

СВМ - Заједно за општину Кањижа - Иштван Пастор - др Михаљ Бимбо VMSZ - Együtt Magyarkanizsa községért - Pásztor István - dr Bimbó Mihály

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Каваи Саболчпрофесор42Кањижа20 Кањижа

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - САВА ЧОЈЧИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Север Вукицадипл. ецц55Купиново42 Пећинци

СРПСКА НАПРЕДНА СТРАНКА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Прњат Дејанпољопривредни техничар36Фекетић26 Мали Иђош

ЕРЖЕБЕТ ШИНКОВИЋ-УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ-ЕРЖЕБЕТ ШИНКОВИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Шинковић Ержебетдипломирани правник52Мали Иђош26 Мали Иђош

ЦРНОГОРСКА ПАРТИЈА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Стевовић Ненаддипломирани политиколог50Ловћенац26 Мали Иђош

ГРУПА ГРАЂАНА ОПШТИНЕ МАЛИ ИЂОШ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Пејовић Милорадрадник63Ловћенац26 Мали Иђош

Коалиција "ИВИЦА ДАЧИЋ - СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС), ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ (ПУПС), ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС), СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СДП СРБИЈЕ)"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Вујовић Блажопривредник61Нови Сад35 Нови Сад VI
2Јокић Драгандипломирани политиколог55Нови Сад33 Нови Сад IV
3Стриковић Раткомедицински техничар49Петроварадин32 Нови Сад III
4Топалов Василијепрофесор Медицинског факултета, кардиолог64Нови Сад30 Нови Сад I
5Тркуља Новакпредузетник48Нови Сад36 Нови Сад VII

СРПСКИ ПОКРЕТ ОБНОВЕ ЗА Никола Пајић "Наше село, наш град, наша обавеза!" СПО

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Пајић Николаекономист36Алекса Шантић48 Сомбор II

"Душан Јовић - Уједињени региони Србије"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Јовић Душанглумац32Сомбор47 Сомбор I
2Станић Душкодипл. економиста41Сомбор48 Сомбор II

Социјалистичка партија Србије (СПС), Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС), Јединствена Србија (ЈС), Социјалдемократска партија Србије (СДПС)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Грујић Ђорђепроф. педагогије56Сомбор47 Сомбор I
2Катона Арпадкомерцијалиста37Суботица56 Суботица IV

Коалиција ПРЕОКРЕТ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бероња Зорандипломирани инжењер машинства48Сремска Каменица33 Нови Сад IV
2Ђурић Николадипломирани правник59Зрењанин15 Зрењанин I
3Еремић Витомирдипл. инг. пољопривреде57Елемир17 Зрењанин III
4Јованов-Банић Милицапрофесор56Футог30 Нови Сад I
5Оџић Александарменаџер43Нови Сад32 Нови Сад III
6Стефановић Расткомагистар ликовних уметности33Зрењанин16 Зрењанин II
7Стогов Дамјановић Мајапредузетница40Нови Сад34 Нови Сад V
8Ћирић Јовандипломирани економиста53Нови Сад35 Нови Сад VI

СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Богдановић Обраддипломирани економиста53Фекетић26 Мали Иђош

ЛИБЕРАЛНО ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бата др Вилмошветеринар55Кањижа20 Кањижа

"УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - БОРИС ЂУРЂЕВ"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Југа Андрианопрофесор разредне наставе33Бела Црква8 Бела Црква

СТРАНКА ВОЈВОЂАНСКИХ СЛОВАКА – STRANA VOJVODINSKÝCH SLOVÁKOV

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Болдоцки Илић Аналекар53Бачки Петровац7 Бачки Петровац

ГГ "ПОКРЕТ ЗА АПАТИН" - МИЛАН ДРАЖИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Дражић Миланпрофесор географије45Апатин3 Апатин

СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС) - ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА (ПУПС) - ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС) - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СДП)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Смиљанић Живорадлекар специјалиста70Апатин3 Апатин

ПОКРЕТ ЗА БОЉУ ВОЈВОДИНУ - БОЈАН ПАЈТИЋ

Тренутно нема кандидата.

Коалиција Уједињени региони Србије

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Мандић Миланинж. организација рада58Бачка Топола6 Бачка Топола

"ЧЕДОМИР ЈОВАНОВИЋ - ПРЕОКРЕТ (ЛДП-СПО)"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Перић Миленкодоктор ветеринарске медицине52Сремска Митровица50 Сремска Митровица

ДР БОШКО ЛАЋАРАЦ-УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ -ЛАЋАРАЧКА ИНИЦИЈАТИВА - ЗА ЈАКУ МИТРОВИЦУ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Ђуричић Момирадвокат55Сремска Митровица50 Сремска Митровица

КОАЛИЦИЈА СОЦИЈАЛИСТИЧКЕ ПАРТИЈЕ СРБИЈЕ (СПС), ПАРТИЈЕ УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ (ПУПС), ЈЕДИНСТВЕНЕ СРБИЈЕ (ЈС) И СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКЕ ПАРТИЈЕ СРБИЈЕ (СДП Србије)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Баста Драганпензионер66Зрењанин15 Зрењанин I

СРПСКИ ПОКРЕТ ОБНОВЕ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Керавица Павлеграђевински техничар64Бачка Паланка5 Бачка Паланка

ЗОРАН ВОРКАПИЋ - УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Вучковић Николапрофесор математике64Велика Греда43 Пландиште

Група грађана Др Hadzsy János

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Хаџи Јаношновинар59Бачка Топола6 Бачка Топола

ГРАЂАНСКИ САВЕЗ МАЂАРА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Мештер - Кути Чиланаставник разредне наставе41Бачко Петрово Село10 Бечеј

СВИ ЗАЈЕДНО ПРОТИВ ИЗГРАДЊЕ ФАБРИКЕ ЗА ПРЕРАДУ АЗБЕСТА Словачка странка Јан Паул (Павловиц)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Паул Јанпредузетник48Падина23 Ковачица

Удружење грађана - Грађанска иницијатива "ОТВОРЕНО" Шид

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Дабић Миленкодипломирани економиста52Шид60 Шид

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - КАТАРИНА НИКОЛИН

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Николин Катаринадипломирани економиста31Нови Кнежевац29 Нови Кнежевац

Социјалистичка партија Србије (СПС), Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС), Јединствена Србија (ЈС)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Биговић Миландипл. ецц.53Нови Кнежевац29 Нови Кнежевац

"Миша Вребалов - Преокрет за Бечеј"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Гуљаш Золтандипл. инж. технологије40Бечеј10 Бечеј

ГРУПА ГРАЂАНА "Зелена јабука"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Хусарик Јандипл. инг. пољопривреде51Ковачица23 Ковачица

СРПСКА ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Милешев Жељкодоктор54Каћ36 Нови Сад VII
2Михајило Јованпрофесор64Петроварадин32 Нови Сад III
3Предојевић Миланпрофесор физике58Инђија18 Инђија
4Прокић Радославпредузетник59Сомбор47 Сомбор I
5Рапаић Зоранстудент27Нови Сад34 Нови Сад V
6Трнинић Чедопредузетник64Темерин57 Темерин
7Ћутић Милорадрадник37Ветерник30 Нови Сад I
8Чварковић Александармр биотехн. наука44Сомбор48 Сомбор II

ДЕМОКРАТСКА ЗАЈЕДНИЦА ВОЈВОЂАНСКИХ МАЂАРА - VAJDASÁGI MAGYAROK DEMOKRATIKUS KÖZÖSSÉGE

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Pásztor (Пастор) János (Јанош)машински техничар46Суботица56 Суботица IV
2Антуновић Робертбравар36Суботица53 Суботица I

"ЧЕДОМИР ЈОВАНОВИЋ - ВОЈВОЂАНСКИ ПРЕОКРЕТ (ЛДП-СПО-ВП-СДУ-БОГАТА СРБИЈА)"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Рогач Веснапрофесор43Оџаци38 Оџаци

ПОКРЕТ МАЂАРСКЕ НАДЕ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Маргит Золтанинжењер хортикултуре42Чока59 Чока
2Мењхарт Тиборпредузетник47Сента45 Сента

ПРЕОКРЕТ ЛИБЕРАЛНО ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА - ВОЈВОЂАНСКА ПАРТИЈА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Петрак Душанкапедагог46Ковачица23 Ковачица

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - ЖИВКО ГРОЗДАНИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Грозданић Живкоакадемски сликар55Вршац12 Вршац

"ПОКРЕНИМО ВОЈВОДИНУ - ТОМИСЛАВ НИКОЛИЋ: Српска напредна странка, Нова Србија, Покрет социјалиста, Покрет Снага Србије - БК"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Пауновић Биљанадипл. инг. прехрамбене технологије31Вршац12 Вршац

Савез бачких Буњеваца

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бајић Борисдипломирани економиста мастер32Суботица53 Суботица I
2Бајић Миркопрофесор62Суботица54 Суботица II

Група грађана "Лепа Војводина"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Абрахам Атилаграфички радник33Суботица55 Суботица III
2Анишић Тихомирелектромеханичар погона36Суботица54 Суботица II

Демократска странка војвођанских Мађара

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Almási (Алмаши) Szilard (Силард)техничар високоградње36Суботица56 Суботица IV
2Кемивеш (Köműves) Петар (Péter)грађевински инжињер31Суботица55 Суботица III
3Мартон (Márton) Роберт (Róbert)електроинжењер45Чантавир53 Суботица I

"ЈЕДИНСТВЕНО ЗА БЕЛУ ЦРКВУ"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Стефанов Саварадник52Бела Црква8 Бела Црква

ПОКРЕТ РАДНИКА И СЕЉАКА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Поповић Илија - Ћотапензионер64Бела Црква8 Бела Црква

СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКИ САВЕЗ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Вукоје академик др Новаклекар специјалиста65Петроварадин32 Нови Сад III

ГРУПА ГРАЂАНА "ЗА БОЉИ ЖИВОТ У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Андријевић Браниславелектроинсталатер29Сремска Митровица50 Сремска Митровица

Група грађана "Двери српска Војводина"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Брајковић Борисспортски тренер39Врбас11 Врбас
2Илић Јованпредузетник56Нови Сад31 Нови Сад II
3Калинић Огњенкомерцијалиста36Сомбор48 Сомбор II
4Николић Владимирдипломирани хемичар55Кула25 Кула
5Радаковић Ненадпредузетник35Стара Пазова52 Стара Пазова

ПРЕОКРЕТ ЗА ОПШТИНУ ИРИГ (Либерално демократска партија, Српски покрет обнове)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Радојчић др Слободанслужбеник у општинској управи35Ириг19 Ириг

ГГ "ДВЕРИ" СРПСКА ВОЈВОДИНА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Живановић БогданДоктор медицине - специјалиста интерне медицине41Сремски Карловци51 Сремски Карловци

Демократска Заједница Војвођанских Мађара

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Шерфезе Андорсаобраћајни техничар27Бачка Топола6 Бачка Топола

ГРУПА ГРАЂАНА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Мијаиловић Даницаекономист42Опово37 Опово

ЧЕДОМИР ЈОВАНОВИЋ - ПРЕОКРЕТ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Иванишевић Маркорадник57Сечањ46 Сечањ

"ПРЕОКРЕТ"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Хлпка Јарославпрофесор42Гложан7 Бачки Петровац

ГРУПА ГРАЂАНА, ГРАЂАНСКА ИНИЦИЈАТИВА "ЉУДИ ЉУДИМА"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Хансман ЈанБачки Петровац41Бачки Петровац7 Бачки Петровац

УЈЕДИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ - ФЕРЕНЦ ИРМЕЊИ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Ирмењи Ференцдипломирани правник53Ада1 Ада

Група грађана "ГЛАСАЈ ЗА СЕБЕ"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Ступар Драгосаобраћајни инжењер62Ветерник30 Нови Сад I

ГРУПА ГРАЂАНА "МОЈ ШОР, АВЛИЈА И КОМШИЈА"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Ристивојевић Сашадипл. правник46Суботиште42 Пећинци

ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА СРБИЈЕ - ДР ВОЈИСЛАВ КОШТУНИЦА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Штетић Светиславпредузетник43Пећинци42 Пећинци

ГРУПА ГРАЂАНА "ПРОФ. ЂУРА ТРУДИЋ, УЧИТЕЉ ЈОВАН ДЕВРЊА"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Деврња Јованпрофесор разредне наставе55Карловчић42 Пећинци

ГГ "ЗА ЗДРАВСТВО АПАТИНА" - ДР МИОДРАГ ПАВЛОВИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Павловић Миодрагкардиолог55Сонта3 Апатин

ГРУПА ГРАЂАНА "МЛАДОСТ ЈЕ ТЕМЕЉ ОБНОВЕ" - НИКОЛА БОРОЈЕВИЋ

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Болта Момчиловаздухопловни машински техничар23Пландиште43 Пландиште

ГРУПА ГРАЂАНА "ДВЕРИ ЗА ЖИВОТ ТИТЕЛА"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Тубић Душандоктор ветерине55Шајкаш58 Тител

ИВИЦА ДАЧИЋ - СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС), ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС), СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СДПС)

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Доневски Драгандипл. маш. инж. магистар техн. наука60Пландиште43 Пландиште

САВЕЗ ВОЈВОЂАНСКИХ МАЂАРА - ПАСТОР ИШТВАН

Тренутно нема кандидата.

ДЕМОКРАТСКА ЗАЈЕДНИЦА ВОЈВОЂАНСКИХ МАЂАРА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Сенеш Золтанаутомеханичар43Чока59 Чока

Група грађана "Снага Кикинде"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бајић Браниславдипл. инж. за информационе системе41Кикинда22 Кикинда II
2Бајшански Нецадипл. инж. грађевине56Мокрин21 Кикинда I

Група грађана "ДВЕРИ - СРПСКА ВОЈВОДИНА"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Ђуровић Драгандипломирани правник49Шид60 Шид

"ПОКРЕНИМО ВОЈВОДИНУ - ТОМИСЛАВ НИКОЛИЋ (Српска напредна странка, Нова Србија, Покрет социјалиста, Покрет Снага Србије-БК)"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Стаменковић др Николадоктор медицине25Каравуково38 Оџаци

"ГРУПА ГРАЂАНА - УДРУЖЕЊЕ ГРАЂАНА АРЦХ"

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Панчевац Петарпредузетник63Панчево41 Панчево III

Коалиција Уједињени региони Србије - Мијодраг Мојић

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Павловић Милошдипл. правник30Стара Пазова52 Стара Пазова

САВЕЗ ВОЈВОЂАНСКИХ МАЂАРА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Кормањош Ласлоспортски менаџер48Чока59 Чока

СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ, ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ, ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА и СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Пакашки Драгандоктор специјалиста65Чока59 Чока

КОМУНИСТИЧКА ПАРТИЈА

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Вукоје Милошрадник61Бела Црква8 Бела Црква

ГРУПА ГРАЂАНА - БАЧИКИН ЈОВАН

Презиме и имеЗанимањеГодине животаПребивалиштеИзборна јединица
1Бачикин Јованаутомеханичар53Ђала29 Нови Кнежевац

Покрајинска изборна комисија

Седиште:
Зграда Скупштине Аутономне покрајине Војводине
Владике Платона бб
Нови Сад

Тел/факс:
021/487-4143; 021/456-010
021/456-012; 021/487-4188

E-mail:
pik@skupstinavojvodine.gov.rs

Web:
www.pik.skupstinavojvodine.gov.rs