Кандидати за изборе за посланике у Скупштину Аутономне Покрајине Војводине 11. мај 2008. године

1 Ада

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Аданко Ангела

административни радник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

2.

Бајшански Драган

електро инсталатер

Српска радикална странка

3.

Мичиз Јожеф - Атила

дипл. инг. машинства

Г17 плус

4.

Тобиаш Јожеф

предузетник

Демократска странка

5.

Тот Барна др Елвира

лекар – специјалиста

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

 

2 Алибунар

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Ардељан Нелу

дипломирани ветеринар

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

2.

Вујновић Златан Пале

економски техничар

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

3.

Коњокрад Недељко Меда

приватни предузетник

За европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић

4.

Николаје др Марина

лекар

Либерално демократска партија

5.

Петровић Миливој Масни

приватни предузетник

ГГ "Миливој Петровић"

6.

Радојчин Новица

предузетник

ГГ "Новица Радојчин"

7.

Ћурувија Милан

економиста

ГРУПА ГРАЂАНА "МИЛАН ЋУРУВИЈА"

8.

Цветић Бошко

пољопривредни техничар

Коалиција "Социјалистичка партија Србија (СПС)-Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)"

9.

Чукић Драгомир

пензионер

Српска радикална странка

 

3 Апатин

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Дражић Милан

професор географије

ГРУПА ГРАЂАНА "ПОКРЕТ ЗА АПАТИН - МИЛАН ДРАЖИЋ"

2.

Поповић Ненад

предузетник

Коалиција "Заједно за Војводину-Ненад Чанак"

3.

Ракетић др Бранислав

лекар специјалиста

Српска радикална странка

4.

Симин Владимир

адвокат

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

5.

Смиљанић др Живорад

лекар специјалиста

Социјалистичка партија Србије - Партија уједињених пензионера Србије

6.

Чикош Јанош

просветни радник

"Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор"

 

4 Бач

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Бабић др Миленко

лекар

Социјалистичка партија Србије (СПС) Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

2.

Богуновић Томислав

председник општине

"За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић"

3.

Војновић Дарко

ветеринарски техничар

Либерално демократска партија

4.

Јовановић Дарко

студент

Српска радикална странка

5.

Орлић Бошко

дипл. правник

Демократска странка Србије Нова Србија Војислав Коштуница

6.

Слонка Штефан

приватни предузетник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

 

5 Бачка Паланка

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Бозало Драган

хемијски техничар

Српска радикална странка

2.

Бороцки Александар

програмер

Либерално демократска партија

3.

Јовић Милорад Мика

дипломирани правник

Социјалистичка партија Србије (СПС) Партија уједињених пензионера (ПУПС)

4.

Стакић Коста

дипломирани економиста

"За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић"

5.

Чобрда Јанко

предузетник

Коалиција "Заједно за Војводину-Ненад Чанак"

6.

Шатара мр Горан

професор

Демократска странка Србије - Нова Србија

 

6 Бачка Топола

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Владушић Душан

економиста

Коалиција Демократске странке Србије и Нове Србије

2.

Егереши Шандор

правник

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

3.

Кишкарољ Драгица

службеница

Коалиција Заједно за Војводину-Ненад Чанак

4.

Лаловић Предраг

нутрициониста

Либерално демократска партија

5.

Милошев др Груја

специјалиста медицине рада

Социјалистичка партија Србије и Партија уједињених пензионера Србије

6.

Пап Золтан

дипломирани ветеринар

КОАЛИЦИЈА "За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић"

7.

Тешић Моника

трговац

Српска радикална странка

 

7 Бачки Петровац

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Бохуш Јан

предузетник

"За европску Војводину - Борис Тадић"

2.

Брна Јан

директор ОШ

"Заједно за Војводину - Ненад Чанак"

3.

Јојић Милош

ецц

Српска радикална странка

4.

Кишгеци Јан

научни радник

Демократска странка Србије - Нова Србија

5.

Корош Ондреј

професор

Либерално демократска партија

6.

Перић Рајко

дипл. економиста

Социјалистичка партија Србије (СПС) и Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

7.

Сабо Јан

дипл.инг.пољопривреде

Г17 плус

 

8 Бела Црква

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Анђелић Вујица

ПТТ радник у пензији

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

2.

Брадваревић Живица

инг. електротехнике

"Покрет вршачка регија - евопска регија за Белу Цркву"

3.

Брадваревић мр Јован

дипл. инг

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

4.

Југа Андријано

професор

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

5.

Југа др Будиша

лекар специјалиста

Српска радикална странка

6.

Марковић Бошко

технолог

Покрет Снага Србије Богољуб Карић

7.

Окука Зоран

адвокат

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

8.

Радојев Рајко

пољопривредник

Либерално демократска партија

 

9 Беочин

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Дорошки Никола

магистар економије

Демократска странка Србије

2.

Зарков Миладин

пензионер

Српска радикална странка

3.

Мојић Веселин

машински техничар

Социјалистичка партија Србије - СПС и Партија уједињених пензионера - ПУПС

4.

Свирчевић Сава

правник

"За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић"

5.

Хорота Мирко

предузетник

"Заједно за Војводину - Ненад Чанак"

 

10 Бечеј

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Блажин др Војислав

доктор ветерине

Социјалистичка партија Србије

2.

Матић Горан

апсолвент економије

Српска радикална странка

3.

Медурић Будислав

дипл. инг. организације

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

4.

Ракић Стеван

дипл. инг. агрономије

Коалиција партија уједињених пензионера Србије (ПУПС) Бечеј и група грађана "Успешни људи" Бечеј

5.

Сабо Ендре

приватни предузетник

"Као једна кућа"

6.

Тапавица Бранкица

професор физике

Либерално демократска партија

7.

Фехер мр Ласло

дипл. инг. саобраћаја

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

8.

Цвејанов Велимир

новинар

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

 

11 Врбас

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Алексић Мирослав

професор

Демократска странка Србије

2.

Будински Ивица

електричар

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

3.

Видовић др Жељко

лекар – ортопед

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

4.

Миловић др Милан

доктор медицине

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

5.

Петровић Бранислав

апсолвент историје

Српска радикална странка

6.

Симићевић Зоран

професор

Либерално демократска партија

 

12 Вршац

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Биочанин Драгислав

дипл. инг. агрономије

коалиција Социјалистичка партија Србије - Партија уједињених пензионера Србије

2.

Велимировић Зоран

професор

Војвођанска партија

3.

Гроза Тодор

мр. сци. биолог

Зелена странка

4.

Добросављевић Мирко

фотограф

Коалиција "За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић"

5.

Заркула Јовица

дипломирани правник

Удружење грађана "Покрет Вршачка регија - европска регија"

6.

Милишин Милован

економиста

Српска радикална странка

7.

Соларевић Душко

дипломирани агроекономиста

Демократска странка Србије

8.

Тикић Драган

пољопривредник

Либерално демократска партија

9.

Тимотијевић Славко

хирург

Коалиција Заједно за Војводину-Ненад Чанак

 

13 Жабаљ

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Блитвин Радивој

геодетски техничар-геодет

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

2.

Милићев Сава

златар

ГРУПА ГРАЂАНА СРЦЕМ, ЗНАЊЕМ И ПОШТЕЊЕМ ЗА УСПЕШНУ ОПШТИНУ-ЗА ЛЕПШЕ СЕЛО

3.

Надлачки Радивој

дипломирани инжењер пољопривреде

ГГ "За нашу општину Жабаљ"

4.

Попов Бранислав

лекар специјалиста

Демократска странка Србије-Нова Србија-др Војислав Коштуница

5.

Тривуновић Никола

машински техничар

Српска радикална странка

6.

Шовљански Милош

агроном

Социјалистичка партија Србије - Партија уједињених пензионера Србије

 

14 Житиште

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Амижић Предраг

правни техничар

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

2.

Бабић Зоран

машински техничар

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

3.

Мајкић Милан Мишо

приватни предузетник

Либерално демократска партија

4.

Петровић Даниел

дипл. инг. технологије

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

5.

Сандић Зоран

дипл. инг. пољопривреде

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

6.

Стевановић Боривоје

дипл. економиста

Српска радикална странка

7.

Томић Јарослав

дипл. инг. пољопривреде

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

8.

Шувачки Спасоје

радник

ГРУПА ГРАЂАНА УНИЈА БОРАЦА РАТОВА 90 - ТИХ

 

15 Зрењанин I

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Ждрале Здравко

лекар

Српска радикална странка

2.

Звекић Милан

дипл. економиста

За европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић

3.

Мартон Александар

политиколог

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

4.

Никић Борислав

пензионер

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

5.

Стефановић Растко

дипл.сликар

Либерално демократска партија

6.

Хостић др Душан

лекар специјалиста

Социјалистичка партија Србије (СПС) Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

 

16 Зрењанин II

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Албуљ Драгиша

радник

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

2.

Балош Сима

ветеринар

Српска радикална странка

3.

Ваш Тибор

службеник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

4.

Мандић Милан

дипл. инж. електротехнике

Социјалистичка партија Србије (СПС) Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

5.

Поповић Јудита

адвокат

Либерално демократска партија

6.

Томић Братислав

дипл. инг. грађ.

За европску Војводину - Борис Тадић

7.

Шмит Ференц

дипл.маш.инж.

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

 

17 Зрењанин III

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Јањић Чедомир

дипл. економиста

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

2.

Параводић Живица

ВКВ радник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

3.

Поповић Александар

инж. електротех.

Либерално демократска партија

4.

Станишић Драган

пољ. техничар

За европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић

5.

Томашев Богдан

пољ. техничар

ГГ Богдан Томашев

6.

Тошић др Драган

лекар специјалиста

Социјалистичка партија Србије (СПС) Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

7.

Шијан Душан

професор

Српска радикална странка

 

18 Инђија

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Димић Горан

машински техничар

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

2.

Дишић Милош

самостални привредник

Српска радикална странка

3.

Јанковић др сци мед Славиша

доктор медицинских наука

Социјалистичка партија Србије (СПС) и Партија уједињених пензионера (ПУПС)

4.

Јешић Горан

дипл. инг. агрономије

За европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић

5.

Меденица Српко

дипл. инж. агрономије

Демократска странка Србије

6.

Симовић Илија

радник металоужар

ЛИСТА ЗА ИНЂИЈУ И НАПРЕДНА СЕЛА - МАРИЈАН РИСТИЧЕВИЋ

 

19 Ириг

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Доброта Јован

електр. тех. аутоматике

Демократска странка Србије-Нова Србија Војислав Коштуница

2.

Ивановић Мирослав

машински техничар

Либерално демократска партија

3.

Ивковић Стеван

радник

Српска радикална странка

4.

Јанковић др Јованка

лекар

Социјалистичка партија Србије (СПС) Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

5.

Кнежевић Зоран

дипл. маш. инг

"ГРАЂАНСКИ ПОКРЕТ ОПШТИНЕ ИРИГ"

6.

Нинковић Радован

дипл. агроном

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

7.

Радојчић мр Слободан

службеник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

 

20 Кањижа

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Бала Лајош

наставник

Либерално демократска партија

2.

Кермеци Карољ- Кöcе

економиста

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

3.

Кермеци др Ласло

лекар опште медицине

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

4.

Оњин Бранислав

саобраћајни техничар

Српска радикална странка

5.

Фазекаш Рудолф

електротехничар

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

 

21 Кикинда I

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Грбић Стеван

грађевински техничар

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

2.

Кабок Имре

машински техничар

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

3.

Крнета Љиљана

магистар техничких наука

Либерално демократска партија

4.

Лујанов мр сци др Душан

лекар специјалиста – неуропсихијатар

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

5.

Молдваи Золтан

дипл. наставник физике и хемије

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

6.

Страјнић Драган

правник предузетник

"За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић"

7.

Томић Ладислав

дипл. ветеринар

Српска радикална странка

8.

Шегрт Дмитар

дипл. инг. машинства

ПОЛИТИЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА ПОКРЕТ КИ - 39

 

22 Кикинда II

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Бењоцки Јанош

радник

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

2.

Блажић др Бранислав

хирург

Српска радикална странка

3.

Добранић Саво

дипл. правник

"За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић"

4.

Одаџин Синиша

професор

Либерално демократска партија

5.

Пакашки Драган

др специјалиста

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

6.

Челекетић Миодраг

дипл. инг. електротехнике

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

7.

Шибул Ђура Дуја

дипл. инг. заштите биља

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

 

23 Ковачица

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Вањо Павел

дипл. економиста

ДСС-НС ВОЈИСЛАВ КОШТУНИЦА

2.

Глубаков Душан

музичар

ГГ "Глас народа"

3.

Диклић Стеван

рекламни техничар

Српска радикална странка

4.

Злох Мартин

дипл. економиста

За европску Војводину - Демократска странка, Г17 плус - Борис Тадић

5.

Омаста Јано

пољ.техничар

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

6.

Петрак Душанка

педагог

Либерално демократска партија

7.

Петраш Ондреј

грађ. радник

Социјалистичка партија Србије (СПС) Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

 

24 Ковин

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Богдановић Благоје

дипл. инж.

Социјалистичка партија Србије-Партија уједињених пензионера Србије СПС-ПУПС

2.

Живков Зоран

спец.интерне медицине

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

3.

Жикић Невен

др мед неуропсихијатар

Српска радикална странка

4.

Јотић Слободан

сарадник у природним наукама

Покрет моја Србија

5.

Милић Ивана

дипл.фармацеут

Коалиција "За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић"

6.

Чолак Лућијан

професор разредне наставе

Либерално демократска партија

 

25 Кула

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Буквић Светозар

дипл. инж. машинства

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

2.

Валка Карољ

агроном

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

3.

Ђуричић Тихомир Тихо

саобраћајни техничар

Српска радикална странка

4.

Калезић-Пиндовић Добрила

дипл. правник

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

5.

Нићетин Тихомир

предузетник

Либерално демократска партија

6.

Папуга Олена

новинар

"Заједно за Војводину - Ненад Чанак"

7.

Солда Јожеф

машински техничар

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

 

26 Мали Иђош

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Бата Ибоља

трговац

Либерално демократска партија

2.

Биро Иштван

др опште медицине

"За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић"

3.

Богетић Станко

пензионер

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

4.

Лубарда Предраг

маш. техничар

Коалиција Демократске Странке Србије - Нова Србија

5.

Новаков Анамарија

пољоп. техничар

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

6.

Халгато Шандор

електротехничар

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

 

27 Нова Црња

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Вујовић Миленко

пољ. техничар

Српска радикална странка

2.

Дамјанов Бранислав

дипл. инг. пољ

За европску Војводину Демократска странка - Г17 плус Борис Тадић

3.

Јухас Атила

инг. хортикултуре

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

4.

Комненовић Ристо

доктор

Социјалистичка партија Србије (СПС), Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

5.

Латиновић Драгиша

технолог

Демохришћанска странка Србије

6.

Путник Емилија

проф. разр. наставе

Демократска странка Србије-Нова Србија др Војислав Коштуница

 

28 Нови Бечеј

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Бало Тибор

професор

Коалиција Заједно за Војводину-Ненад Чанак

2.

Вребалов Миливој

предузетник

Либерално демократска партија

3.

Дворски Нандор

агроном

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

4.

Ковач Матија

апсолвент Технолошког факултета

Коалиција "За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић"

5.

Лисичин Бранимир

инжењер организације рада

Социјалистичка партија Србије - СПС и Партија уједињених пензионера - ПУПС

6.

Сантрач Борислав

матурант гимназије

Коалиција Демократска странка Србије - Нова Србија - Војислав Коштуница

7.

Трифунац Зоран

пољопривредни техничар

Војвођанска партија

8.

Филипов Љубомир

финансијски инспектор

Српска радикална странка

 

29 Нови Кнежевац

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Грубачић Жељко

лекар интерниста

Демократска странка Србије

2.

Грујић др Сава

пензионер – др

Социјалистичка партија Србије (СПС) Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

3.

Јанчић Радован

грађевински техничар

Српска радикална странка

4.

Ланцош Драган

агроном

Нова Србија

5.

Петровић др Јованка

др спец. – психијатар

"За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић"

6.

Теофанов Милош

економиста

ГРУПА ГРАЂАНА "За наш завичај - Милош Теофанов"

7.

Ујхељи Нандор

радио водитељ

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

8.

Фехер Ендре

приватни предузетник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

 

30 Нови Сад I

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Ашоња мр Александар

дипл. инж. пољопривреде

ГРУПА ГРАЂАНА "Маја Гојковић"

2.

Качар Слободан

дипл. проф. физичке културе

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

3.

Лаћарац Пламенка

библиотекар

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

4.

Мировић Игор

дипл. економиста

Српска радикална странка

5.

Раданов Ратко

службеник

жжДемократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуницажж

6.

Рацковић Милан

машинбравар

Либерално демократска партија

7.

Тасић Слободан

инж. информатике

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

 

31 Нови Сад II

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Елезовић Душан

дипл. туризмолог

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

2.

Живков-Шапоња др сци мед Драгослава

кардиолог

ГРУПА ГРАЂАНА "Маја Гојковић"

3.

Кожул Марија

новинарка

Либерално демократска партија

4.

Милошевић др Зоран

доктор физичке културе

Српска радикална странка

5.

Николић Александар

кардиохирург

"Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница"

6.

Самарџић мр Борислав

дипл. правник

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

7.

Теглаши Велимировић Габриела

балерина

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

8.

Фодор Ласло

графички инж.

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

 

32 Нови Сад III

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Вукоје Новак

прим. мр сци. мед

НАРОДНИ ПОКРЕТ ЗА ВОЈВОДИНУ-прим.мр сци. Мед. др Новак Вукоје (МИ РЕФОРМИСТИ - Социјалдемократска партија, Народна странка, Странка радника и пензионера - СРП, Српска слога, Српска либерална странка и Покрет ветерана Војводине)

2.

Гојковић Дејан

дипл. економиста

ГРУПА ГРАЂАНА "Маја Гојковић"

3.

Кравић Александар

дипл. правник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

4.

Крстин Марко

адвокат

"Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница"

5.

Машић Проф др Зоран

доктор ветеринарских наука

Српска радикална странка

6.

Обрадовић Зоран

инж. за безбедност и здравље на раду

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

7.

Павличић Игор

дипл. правник

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

8.

Шрек др Андрија

лекар – педијатар

Либерално демократска партија

 

33 Нови Сад IV

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Алексић Никола

организатор

КОАЛИЦИЈА ЗЕЛЕНИХ

2.

Дицков др Веселин

др мед. спец.

Либерално демократска партија

3.

Кораћ Небојша

дипл. политиколог

ГРУПА ГРАЂАНА "Маја Гојковић"

4.

Малобабић доц др Мирослав

доктор менаџмента

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

5.

Маринков Рада

професор

НАРОДНИ ПОКРЕТ ЗА ВОЈВОДИНУ - прим.мр сци. Мед. др Новак Вукоје (МИ РЕФОРМИСТИ - Социјалдемократска партија, Народна странка, Странка радника и пензионера - СРП, Српска слога, Српска либерална странка и Покрет ветерана Војводине)

6.

Новаковић Борислав

дипл. социолог

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

7.

Раковић Ђорђе

дипл. економиста

Српска радикална странка

8.

Ушћумлић Љиљана

дипл. математичар

"Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница"

9.

Шкорић Марко

социолог

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

 

34 Нови Сад V

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Бјелица др мед Бранка

психијатар

ГРУПА ГРАЂАНА "Маја Гојковић"

2.

Вучевић Зоран

адвокат

Српска радикална странка

3.

Грегурић Јелена

студенткиња

Либерално демократска партија

4.

Грмуша Александар

економиста

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

5.

Јевтовић Мирко

економиста

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

6.

Поповић Ђуро

менаџер

НАРОДНИ ПОКРЕТ ЗА ВОЈВОДИНУ - прим.мр сци. Мед. др Новак Вукоје (МИ РЕФОРМИСТИ - Социјалдемократска партија, Народна странка, Странка радника и пензионера - СРП, Српска слога, Српска либерална странка и Покрет ветерана Војводине)

7.

Ћетојевић Радивоје

пензионер

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

8.

Шијан Горан

дипл. информатичар

"Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница"

 

35 Нови Сад VI

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Буха Милорад

дипл. правник

Српска радикална странка

2.

Голубовић Данило

дипл. економиста

"Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница"

3.

Илић проф. др Мирослав

хирург

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

4.

Кузељевић Зоран

дипл. економиста

ГРУПА ГРАЂАНА "Маја Гојковић"

5.

Лалошевић проф. др Душан

др медицинских наука

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

6.

Пауновић Горан

дипл. историчар

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

7.

Рудаљевић Саша

дипл. дефектолог

Либерално демократска партија

 

36 Нови Сад VII

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Бошковић Бранко

уметник

ГРУПА ГРАЂАНА "Маја Гојковић"

2.

Бубњевић Србољуб

проф. социологије

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

3.

Виђикант Петар

професор физике

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

4.

Грбић Миланко

саобраћајни техничар

"Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница"

5.

Добановачки Паја

дипл. правник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

6.

Парошки Милан

дипл. политиколог

НАРОДНИ ПОКРЕТ ЗА ВОЈВОДИНУ - прим.мр сци. Мед. др Новак Вукоје (МИ РЕФОРМИСТИ - Социјалдемократска партија, Народна странка, Странка радника и пензионера - СРП, Српска слога, Српска либерална странка и Покрет ветерана Војводине)

7.

Тошковић Вучета

инж. саобраћаја

Српска радикална странка

 

37 Опово

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Гинцуљ Предраг

електротехничар

Српска радикална странка

2.

Јожика Јовица

дипл.инг.пољопривреде

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

3.

Милићев Стеван

машински техничар

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

4.

Николић Бошко

пољопривредник

ГГ Ја волим земљу банатску

5.

Николић Стеван

инг. агрономије

Либерално демократска партија

6.

Рацков Јован

дипл. инг. пољопривреде

За европску Србију - Борис Тадић

7.

Солдатовић Милорад

дипл.инг.пољопривреде

ГГ Милорад Солдатовић

8.

Сташевић Недељко

дипл.инг.пољопривреде

Социјалистичка партија Србије (СПС) и Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

 

38 Оџаци

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Богдановић др Ђорђе

лекар специјалиста интерниста

Социјалистичка партија Србије

2.

Бомештар Мирко

др ветер. медицине

За европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић

3.

Ђорђевић Зоран

агроном

Заједно за Оџаке и Војводину Српски покрет обнове - Лига социјалдемократа Војводине

4.

Ћук Милан

предузетник

Српска радикална странка

5.

Хајнал Виктор

грађ. техничар

„ Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор“

6.

Шкрбић Јелена

психијатар

Демохришћанска странка Србије

 

39 Панчево I

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Виг Александар

наставник

За европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус Борис Тадић

2.

Илић Милорад

мр дипломирани инжењер машинства

Група грађана жжНаранџасти блок - можежж

3.

Керебић Зоран

дипломирани правник

Коалиција „Демократска странка Србије-Нова Србија - Војислав Коштуница“

4.

Кесић Љубиша

адвокат

Либерално демократска партија

5.

Копривица Божидар

адвокат

Српска радикална странка

6.

Петровачки Јован

пољопривредни техничар

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

 

40 Панчево II

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Андрејић Петар

новинар

За европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић

2.

Барашевић Иванка

дипломирани правник

Група грађана жжНаранџасти блок - можежж

3.

Зафировић Иван

дипломирани социолог

КОАЛИЦИЈА ЗЕЛЕНИХ

4.

Илић Милан

инжењер технологије

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

5.

Костић Милан

спортски радник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

6.

Недић Зоран

лекар специјалиста

МОЈ ИЗБОР - НА ПРАВОМ ПУТУ

7.

Павлов Горан

ветеринарски техничар

Либерално демократска партија

8.

Павловић Андрија

угоститељ

Српска радикална странка

9.

Симић Сања

географ

Коалиција „Демократска странка Србије-Нова Србија - Војислав Коштуница“

10.

Урошев Стеван

инжењер орг. рада

Војвођанска партија

 

41 Панчево III

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Биочанин Јован

дипломирани економиста

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

2.

Којић Синиша

новинар

За европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус - Борис Тадић

3.

Мићаловић Зоран

зубни техничар

Српска радикална странка

4.

Пешко Игор

електротехничар аутоматике

Либерално демократска партија

5.

Шакић Миладин

професор

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

 

42 Пећинци

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Алексић Милан Муња

предузетник

Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница

2.

Добриловић Душко

правник

Српска радикална странка

3.

Ђурђевић Сава Ћата

пензионер

ПАРТИЈА УЈЕДИЊЕНИХ ПЕНЗИОНЕРА СРБИЈЕ

4.

Ковачевић Александар

правник

Либерално демократска партија

5.

Павковић др Никола

лекар спец.

За европску Војводину - Демократска странка - Г17 плус - Борис Тадић

 

43 Пландиште

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Брдар Бранислав

проф. физичког васпитања

Социјалистичка партија Србије - Партија уједињених пензионера

2.

Доневски Горан

дипл. економиста

Српска радикална странка

3.

Доневски Драган

мр машинства

ГРУПА ГРАЂАНА „МИ МОЖЕМО, МИ ХОЋЕМО“ - ЗОРАН ВОРКАПИЋ

4.

Јаћимовски Стево

др електротехнике

ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА МАКЕДОНАЦА

5.

Лукић Данило

адвокат

Демократска странка Србије

6.

Мркобрада Зоран

пољопривредник

Либерално демократска партија

7.

Опреа Николета

дипл. менаџер

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

8.

Радуловић Мирко

дипл. правник

Демократска странка

9.

Селаковић Илија

дипл. инж. пољопривреде

Г17 плус

 

44 Рума

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Боровић Ненад

дипл. инг. агрономије

"За европску Војводину, Демократска странка - Г 17 плус, Борис Тадић"

2.

Боровић Петар

предузетник

Либерално демократска партија

3.

Катанић Ненад

магистар пољопривредних наука

Српска радикална странка

4.

Ковачевић Стеван

библиотекар

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

5.

Лончар др Смиља

лекар специјалиста

жжДемократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуницажж

6.

Рацковић Владимир

радник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

 

45 Сента

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Ватаи Золтан

кинолог

Либерално демократска партија

2.

Вашаш др Михаљ

лекар специјалиста

Војвођанска партија

3.

Ђуришић Гаврило

пензионер

„Демократска странка Србије-Нова Србија-Војислав Коштуница“

4.

Зец Борис

дипл. правник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

5.

Рац Сабо Ласло

предузетник

Грађански савез Мађара

6.

Фабрик Весна

преводилац

Српска радикална странка

7.

Фаркаш др Емил

мр прим. главни хирург

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

8.

Шандор Јожеф

манагер

„За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус - Борис Тадић“

 

46 Сечањ

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Васић-Ступар Милена

дипл. правник

Социјалистичка партија Србије (СПС) Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

2.

Вукоје Чедо

професор

Демократска странка Србије

3.

Илијевић Габор

радник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

4.

Карабенч Душица

инж. машинства

Војвођанска партија

5.

Лисов Милан

дипл. економиста

Милан Лисов - група грађана

6.

Миленковић Богољуб

дипл. инг. пољопривреде

Српска радикална странка

7.

Милошевић Предраг

дипл. правник

ГГ „За развој општине Сечањ“-Караси

8.

Шкипина Мирко

дипл. економиста

За европску Војводину - Демократска странка - Г17 плус - Борис Тадић

 

47 Сомбор I

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Бабић Владо

спец.медицине рада

Српска радикална странка

2.

Бакић Борис

предузетник

Либерално демократска партија

3.

Бојић др Бранислав

лекар специјалиста

„За Европску Војводину, Демократска странка - Г17 плус, Борис Тадић“

4.

Вељовић Милорад

дипл. правник

Демократска странка Србије

5.

Иванковић Стипан

дипл. правник

Заједно за Војводину - Ненад Чанак

6.

Николић Милан

просветни радник

УНИЈА РОМА СРБИЈЕ

7.

Сакач Чаба

правник

Magyar koalíció-Pásztor István, Мађарска коалиција-Иштван Пастор

8.

Ћирић Славомир

електротехничар

Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињених пензионера Србије (ПУПС)

 

48 Сомбор II

Р.
бр.

Кандидати

Занимање

Предлагач

1.

Катанић Арсеније